top of page
Recente berichten

GAiA! Geen Armoede in Austerlitz

UPDATE:


Beste dorpsgenoten,


Hierbij herinneren wij jullie aan het speciale fonds waarop alle inwoners van ons dorp een beroep kunnen doen als ze in financiële problemen zitten. Je kunt via de website van Austerlitz Zorgt (https://tinyurl.com/aanvragen250) een eenmalige gift van 250 euro aanvragen, dus ook als je geen lid bent. Aarzel niet, en doe dat gewoon!


-


Heeft u zelf geen geldproblemen, overweeg dan om een financiële bijdrage te leveren aan het project GAiA!. Zo kunnen we er samen voor zorgen dat er in ons dorp geen armoede is! De donaties verlopen via SAS. Het geld dat voor GAiA! gedoneerd wordt, wordt niet gebruikt voor andere aanvragen.


U kunt bijvoorbeeld de korting op de energiekosten die u eind 2022 gekregen heeft doneren (tweemaal € 190), maar het is ook mogelijk om fiscaal vriendelijk te doneren met een periodieke gift. Neem voor dat laatste even contact op via austerlitzsamen@gmail.com


Heeft u vragen over het project GAiA!, neem dan contact op met de voorzitter van SAS, Jan Smelik


Noodfonds Energie

Toen de GAiA! Brochure al naar de drukker was, maakte de overheid bekend dat er een tijdelijk noodfonds komt voor mensen met een laag inkomen en een hoge energierekening. Alle informatie hierover vindt u op www.noodfondsenergie.nl
Comments


Archief
bottom of page